+420 724 525 321 info@4jumping.cz

Dětská trampolína

Dětská trampolína, cesta ke zdraví

 Známe to asi všichni, děti přijdou ze školky či ze školy a hned se hrnou k televizi a nebo počítači a dostat je ven čerstvý vzduch bývá často velký problém.

A právě v tomto věku, kdy tělo prochází intenzivním vývojem, je pro děti pohyb venku na čerstvém vzduchu obzvláště důležitý.

Ale jak to udělat? Řešením může být pořízení venkovní trampolíny. Trampolína pro děti je velmi atraktivní a není snad dítěte a mnohdy i dospělého, které by odolalo možnosti zaskákat si na venkovní trampolíně.

Pohybem na trampolíně se zlepšuje celková kondice a odolnost organizmu proti chorobám, dochází k nárůstu a zpevnění svalové hmoty a tudíž i k lepšímu držení celé kostry a v neposlední řade pohyb na čerstvém vzduchu výrazně zvyšuje i kapacitu plic a zlepšuje tudíž průběh dýchání, přívodu kyslíku do celého organizmu a jeho následné zlepšené prokrvení a zlepšení zdravotního stavu skákajícího.

Skákací trampolína s ochrannou sítí, zábava pro celou rodinu

Nejenže má skákání na trampolíně velmi pozitivní vliv pro děti i dospělé, kteří na trampolíně skáčou, ale zároveň může být taková zahradní trampolína skvělým vyžitím pro celou rodinu.

Trampolína s ochrannou sítí nemusí sloužit pouze pro pohybové vyžití dětí, ale na trampolíně si jistě velmi rádi zaskáčou i dospělí, proč toho tedy nevyužít a nezažít s rodinou u trampolíny a na trampolíně spoustu zábavy a legrace a přitom si ještě nevylepšit kondičku a zdravotní stav.

Dětská trampolína musí být hlavně bezpečná

Před nákupem trampolíny pro děti je důležité zaměřit se na několik základních kritérií. Jako příklad nám poslouží nejprodávanější trampolína 305 cm s ochrannou sítí značky 4jumping a parametry i s obrázky naleznete zde

Dětská trampolína musí být velmi bezpečná, protože je určena těm nejmenším a nejzranitelnějším, proto je opravdu nutné věnovat náležitou pozornost právě parametrům trampolíny, aby splňovali všechny bezpečnostní a kvalitativní nároky. Náhradní díly pro trampolíny.